Showroom OK.jpeg

Frame2Go Light

Podświetlany system Frame2Go Light jest w 100% kompatybilny ze zwykłymi ramami Frame2Go

System Frame2Go Light. Innowacyjny. Modułowy. Przenośny. Z oświetleniem wewnętrznym

Innowacyjny
Frame2Go Light to rozwiązanie innowacyjne, które pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki możliwości wykorzystania podświetlanych kurtyn, Twoje stoisko będzie bardziej atrakcyjne i profesjonalne, przyciągając uwagę odwiedzających.

Modułowy
Dzięki wysokiemu stopniowi modularności Frame2Go Light umożliwia swobodną rekonfigurację stoiska, nawet na niestandardowych powierzchniach wystawienniczych. Zastosowanie podświetlanych kurtyn pozwala zaoszczędzić budżet i projektować nowe, kreatywne pomysły na kolejne wydarzenia.

Przenośny
System Frame2Go Light jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Dzięki krótkim profilom, które można łatwo złożyć i przechować w dostosowanych opakowaniach, nie musisz martwić się logistyką. Podświetlane, składane kurtyny i elementy systemu redukują koszty spedycji, umożliwiając transport własnym samochodem osobowym.

Oświetlenie wewnętrzne
Dodatkowym atutem systemu Frame2Go Light jest wykorzystanie oświetlenia wewnętrznego, które podkreśli walory Twojej ekspozycji. Dzięki temu Twoje stoisko będzie widoczne, nawet w słabo oświetlonych przestrzeniach i halach wystawienniczych.

Frame2Go Light to nie tylko efektowne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które zapewni Ci profesjonalną prezentację na każdej wystawie.