140.jpg

Blocker Wall - mobilny parawan na kółkach

Blocker Wall - mobilny parawan na kółkach. Jest to system ram ekspozycyjnych wykonanych z wysokiej jakości profili aluminiowych. Konstrukcja posiada fabrycznie wykonane z czterech stron słupków szczeliny, które umożliwiają montaż wymiennych zarówno pełnobarwnych plansz graficznych jak i z przeźroczystego plexi. Plansze mocowane są w górnej i dolnej części listwami zaciskowymi wsuwanymi w szczeliny profili. Stabilność konstrukcji zapewniają okrągłe podstawy na kółkach, dzięki którym system zyskuje na mobilności. Gustowne zwieńczenie konstrukcji dopełniają ozdobne nadstawki.

Istnieje możliwość zadruku plexi według indywidualnych potrzeb klienta np. logo, informacja tekstowa lub wielobarwne projekty graficzne. Ramy mogą być łączone wzdłuż jak i pod kątem 90 stopni. 

Zastosowanie: restauracje, lotniska, urzędy, biura, placówki medyczne, hotele, obiekty sportowe, etc. Parawany tworzą doskonałą powierzchnię ochronną ułatwiającą podział przestrzeni publicznej, oddzielenie czy wydzielenie  stref aktywności i komunikacji podczas spotkań biznesowych i towarzyskich nie tylko w czasie pandemii. 

BlockerWall dostępny jest w standardowych wymiarach o szerokości planszy wewnętrznej 80, 100, 132 cm oraz wysokości całkowitej 206 cm. Szczegóły -> patrz schemat.

Jeżeli oczekują Państwo dostosowanie rozmiarów parawanów do Państwa indywidualnych potrzeb - prosimy o kontakt.

  • Szybki montaż
  • Transport w samochodzie osobowym
  • Wymienna grafika