Systemy wystawiennicze - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Systemy wystawiennicze

<<< Wstecz

Systemy wystawiennicze to zasadnicza część oferty marki Extend Vision. Jesteśmy firmą, która zaopatrzeniem w sprzęt wystawienniczy zajmuje się od ponad 14 lat, dysponujemy więc wielkim doświadczeniem oraz specjalistyczną widza w tym zakresie. Dbamy o to, by oferowane przez nas systemy wystawiennicze były odzwierciedleniem najnowszych światowych standardów oraz trendów w modzie. Proponujemy więc Państwu systemy ultranowoczesne i na tyle zróżnicowane rozwiązania, by każdy Klient mógł dobrać systemy wystawiennicze do własnych potrzeb, oczekiwań oraz preferencji.

Nasze systemy wystawiennicze charakteryzują się nietuzinkową estetyką, oryginalnym designem oraz wysokimi walorami funkcjonalnymi. Zależy nam bowiem na tym, by oferowany przez nas sprzęt przykuwał uwagę odbiorców i był jednocześnie łatwy w obsłudze oraz transporcie. Klientom, którym zależy na wdrożeniu indywidualnych projektów, proponujemy systemy wystawiennicze w postaci rozwiązań autorskich.

Gwarantujemy, że zadbamy o każdy aspekt współpracy, w taki sposób, by stała się ona dla Państwa w pełni satysfakcjonująca. Wszelkie szczegółowe informacje na temat zakresu naszej działalności oraz oferowanych rozwiązań zamieściliśmy na głównej stronie naszego serwisu www.wystawa.pl Zapraszamy!

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij