Stojak, stojaki - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Extend Vision to firma związana z rynkiem wystawienniczym od ponad 14 lat, w czasie którego niezmiennie dąży do rozwoju i ewolucji. Nie poprzestajemy na jakości jaką wypracowaliśmy przez ten długi okres obecności na rynku. Zależy nam bowiem na tym, by nasza marka była stale kojarzona z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie techniki wystawienniczej. Nasza bogata oferta sprzętu ekspozycyjnego przewiduje między innymi stojak na ulotki oraz foldery w zróżnicowanych wariantach.

Proponowany przez nas stojak stanie się doskonałym uzupełnieniem stosika wystawienniczego. Każdy z wariantów charakteryzuje się unikalną i oryginalną konstrukcją, która swoją estetyką zwraca uwagę Klientów, przyczyniając się jednocześnie do lepszego zapamiętania państwa marki. Proponujemy stojaki w następujących modelach:

  • stojak Foldbox - efektywny o ciekawym wzornictwie, poręczny oraz łatwy w transporcie;
  • stojak Fold X - przeznaczony ciekawej ekspozycji ulotek;
  • stojak Tender - elegancki, ułatwia kontakt z materiałami promocyjnymi;
  • rozwiązania autorskie - nowa koncepcja na indywidualne życzenie Klienta;
  • stojak Slim - ciekawy, innowacyjny design, zwracający uwagę Klientów, plus wysoka funkcjonalność.

Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do Waszych potrzeb oraz preferencji. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak mogą być one różne i jak ważna jest prywatna wizja każdego przedsiębiorcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Warto dołączyć do grona zadowolonych Klientów Extend Vision!

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij