Stoiska targowe, stoisko targowe, projektowanie stoisk targowych, stoiska wystawiennicze - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Stoiska targowe

<<< Wstecz

Stoisko targowe, jako element, który reprezentuje firmę, powinno budzić przychylne skojarzenia odbiorców, budując jednocześnie pozytywny obraz marki. Funkcje, jakie spełnia odpowiednio zaprojektowane stoisko targowe są nie do przecenienia, dlatego warto zainwestować w rozwiązanie, które stanie się profesjonalną i godną zapamiętania wizytówką firmy. Extend Vision to marka, która od lat zajmuje się projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań z zakresu techniki wystawienniczej. Jako firma z długim stażem i pokaźnym bagażem dotychczasowych realizacji, możemy poszczycić się specjalistyczną wiedzą, wielkim doświadczeniem oraz właściwymi kompetencjami. Te czynniki przekładają się na jakość naszych dokonań oraz pracy.

Każde stoiska targowe dostępne w naszej ofercie stanowi wyjście naprzeciw potrzebom współczesnych Klientów. Zależy nam na tym, by stoisko targowe było odzwierciedleniem wizji Klienta, przy jednoczesnym dostosowaniu do standardów marketingowych. Zróżnicowanie oferty to możliwość wybrania wariantu dostosowanego do indywidualnych preferencji. Aktualna propozycja Extend Vision przewiduje między innymi: rozwiązania autorskie, systemowe stoisko targowe złożone z modułów, szybko rozkładane stoisko promocyjne oraz stoisko Matrix, czyli możliwość tworzenia unikalnych form przestrzennych.

Wszystkie nasze realizacje to najwyższy poziom wykonania, doskonała forma oraz idealne wyważenie proporcji pomiędzy estetyką i funkcjonalnością. Po szczegółową ofertę, zakres usług oraz wizualizacje projektów Extend Vision zapraszamy na łamy serwisu www.wystawa.pl.

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij