Ścianki wystawiennicze - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Ścianki wystawiennicze

<<< Wstecz

Ścianki wystawiennicze stanowią jeden z elementów bogatej oferty firmy Extend Vision. Już od ponad 14 lat zajmujemy się wdrażaniem i realizacją najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie sprzętu wystawienniczego. Mogą więc mieć Państwo pewność, że wszelkie nasze działania są poparte wielkim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zależy nam bowiem na tym, by sprostać Państwa wymaganiom oraz oczekiwaniom. Nasze ścianki wystawiennicze to światowy poziom i ultranowoczesny sprzęt, który z pewnością przykuje uwagę odbiorców.

Aktualna oferta Extend Vision przewiduje:

  • ścianki wystawiennicze łukowe - funkcjonalne, estetyczne i proste w montażu systemy wystawiennicze;
  • ścianki wystawiennicze proste - systemy wielomodułowe, które dają duże możliwości aranżacyjne;
  • ścianki wystawiennicze Design Line - dające wielką swobodę i elastyczność konfiguracji;
  • ścianki wystawiennicze Fast Wall - uniwersalne systemy wystawiennicze łączące w swej formie zalety ścianki wystawienniczej, systemu rolującego oraz aluminiowych konstrukcji stoisk targowych.

Główna strona naszego serwisu www.wystawa.pl jest źródłem informacji o szczegółach oferty Extend Vision. Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij