Roll up, stojaki rollup Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Roll UP

<<< Wstecz

Roll up to ciekawe rozwiązanie w zakresie sprzętu wystawienniczego. Targi oraz wszelkiego typu imprezy wystawiennicze są doskonałą okazją do zaprezentowania się szerokiemu gronu zarówno potencjalnych kontrahentów, jak i Klientów. Ekspozycja targowa spełnia więc niezwykle ważną rolę w zaprezentowaniu marki. Jest ona wizytówką, która świadczy o samym przedsiębiorcy oraz jego podejściu do autopromocji. Roll up jako jeden z elementów składających się na systemy wystawiennicze jest w stanie urozmaicić w znacznym stopniu dane stoisko. Roll up powinien w tym celu wykazywać się oryginalnością i niebanalną estetyką, która przykuje uwagę odbiorców.

Extend Vision jest firmą, która od lat zaopatruje zainteresowane marki w sprzęt wystawienniczy. Postawiliśmy na progresję oraz ciągłe doskonalenie, dlatego jakość zarówno naszych usług, jak i produktów, stoi zawsze na najwyższym poziomie. W skład naszej bogatej oferty wchodzi między innymi wysokiej klasy roll up. Dokładamy wszelkich starań, by oferowany przez nas sprzęt doganiał wszelkie światowe standardy. Polegamy zatem na najnowszych i jednocześnie sprawdzonych trendach, które przyczynią się do sukcesu Państwa stoiska. Nasz roll up to idealne połączenie zalet estetycznych oraz funkcjonalnych.

Po szczegółową ofertę zilustrowaną zdjęciami oraz wizualizacjami zapraszamy na główną stronę serwisu www.wystawa.pl.

więcej ...

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij