VR NA TARGACH - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

VR NA TARGACH

ROZWIĄZANIA VR
 
W swojej ofercie posiadamy nowoczesne rozwiązania wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości:
 
- wirtual reality
- augumented reality
- mixed reality
- filmy 360
 
 
Aplikacje VR pozwalają przenieść odbiorcę do wykreowanej, wirtualnej rzeczywistości. Zastosowanie trójwymiarowej grafiki, animacji oraz elementów interaktywnych pozwala na maksymalne oddziaływanie na odbiorcę. W połączeniu okularów VR z kontrolerami lub technologią lip motion uczestnik ma możliwość nieograniczonej interakcji z rzeczywistością, której się znajduje. Odbiorca nie tylko może się poruszać, ale również wpływać na świat, który go otacza – np. podnosić lub rzucać przedmiotami.
Potencjał marketingowy aplikacji obejmuje zarówno lokowanie produktu czy marki w wirtualnej rzeczywistości, jak i opracowanie indywidualnego scenariusza doświadczenia z możliwością grywalizacji, dopasowanego do potrzeb promocyjnych.
 
 
Aplikacje AR umożliwiają połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym. Zastosowanie mobilnych okularów VR lub aplikacji na smartfon pozwala na zaprezentowanie produków lub usług w innym wymiarze.
Aplikacje AR z powodzeniem wykorzystywane są przy tworzeniu interaktywnych, wirtualnych katalogów produktowych czy na imprezach targowych i eventowych.
 
 
Filmy 360 3D bardzo silnie wpływają na obiorcę i oddziałują na jego emocje. Filmy tego typu pozwalają widzowi zagłębić się w prezentowanej przestrzeni dając mu wrażenie pełnego uczestnictwa w rozgrywającej się akcji.
Filmy VR mają szerokie zastosowanie w marketingu – w promocji produktów i usług. Idealne do zaprezentowania całej oferty firmy lub jej siedziby, hal produkcyjnych itp.
Rozwiązania zdjęć i filmów 360 cieszą się powodzeniem szczególnie w branży nieruchomości. Obraz rejestrowany jest przy użyciu profesjonalnych, dedykowanych kamer 360 3D 8K.
 
 
Nasz najnowszy autorski projekt Wirtualne Stoisko 4.0 otrzymał wyróżnienie Złoty Medal na Festiwalu Marketingu 2018.
 
 
Zapraszamy do rozmowy na temat możliwości zastosowania naszych rozwiązań dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb: vr@extendvision.pl
 
 

 

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij