Extend Export - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

STOISKA TARGOWE I KONFERENCYJNE

 

Naturalnym kierunkiem rozwoju dla polskich firm o ugruntowanej pozycji jest wejście na rynki zagraniczne. Doskonałym pomysłem na taką ekspansję są międzynarodowe targi, które odgrywają ogromną rolę w nawiązywaniu kontaktów handlowych. Targi pozwalają na pozyskanie nowych klientów i wzmocnienie relacji z dotychczasowymi, promocję produktu, tworzenie pozytywnego wizerunku marki, a także na rozpoznanie rynku.

ExtendExport to dział firmy Extend Vision, która od lat działa na rynku wystawienniczym, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W swoim portfolio mamy dziesiątki zrealizowanych projektów w najważniejszych światowych ośrodkach wystawienniczych, m.in. w Chinach, Francji, Niemczech, Rosji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nasze doświadczenie pozwala nam doradzić Klientom wybór najlepszych z ich punktu widzenia targów oraz zoptymalizować koszty przedsięwzięcia.

Zapraszamy do galerii realizacji i współpracy.

Extend Export

<<< Wstecz
prev
123 next

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij