Stoiska targowe, zabudowa targowa - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Aktualności

Przed nami 23 wiosenny sezon wystawienniczy!

Cieszymy się,  że możemy z Państwem współpracować przy kolejnych projektach i realizacjach stoisk targowych oraz profesjonalnie doradzać w zakresie sprzedaży mobilnych systemów ekspozycyjnych.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania w 2019 roku! Zapraszamy!

Wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom życzymy spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Obrazek

O Nas

 

Stoiska targowe to stały element marketingu bezpośredniego, stanowiący ważną platformę kontaktu z Klientami. W ostatnich latach obszar marketingu wystawienniczego znacznie się rozszerzył. Poza targami obejmuje on wystawiennictwo konferencyjne, wyspy w centrach handlowych, wyposażenie sklepów, oprawę wydarzeń kulturalnych, sportowych, czy politycznych.

 

Uważnie śledzimy zmieniające się trendy. Oferujemy naszym Klientom przygotowanie projektu wystawienniczego oraz realizację zabudowy targowej miejsca bezpośredniego kontaktu z grupą docelową. 

 

Bazując na doświadczeniu zdobytym przy projektowaniu stoisk targowych w kraju, jak i za granicą staramy się wspomóc naszych Klientów w realizacji celów marketingowych. Nasze stoiska targowe godzą estetykę, funkcjonalność i konkurencyjne ceny. Oddajemy do Państwa dyspozycji najlepszych projektantów, nowoczesną bazę produkcyjną i szerokie zaplecze logistyczne, dzięki czemu możemy zagwarantować sprawną realizację zleconych nam zadań. Proponujemy uzupełnienie stoiska targowego o ciekawe multimedia, intrygujący catering i usługi wykwalifikowanych hostess, tak aby uczynić je jeszcze bardziej interesującym. Proponowana przez nas zabudowa targowa może zostać wzbogacona o dodatkowe elementy - przyciągające uwagę systemy wystawiennicze (ścianki wystawiennicze, stojaki reklamowe, roll up). Nasza kompleksowa oferta ma bezpośrednie przełożenie na zadowolenie Państwa Klientów, a tym samym na sukces wystawienniczy Państwa firmy. 

 

Innowacyjny i intrygujący design, wyjątkowa jakoś produktów, nieszablonowa obsługa Klientów to istota działalności naszej firmy. Jeśli Państwa program marketingowy obejmuje działania marketingu wystawienniczego, to oferta Extend Vision jest właściwym wyborem!

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij