O Nas - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Zadowolenie Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem oraz miarą naszego sukcesu. 

Firma Extend Vision powstała w roku 1994 i od początku swej działalności koncentruje się wokół zagadnień wystawienniczych. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski szybkorozkładalne systemy wystawiennicze typu Pop-up. 
 
Oferujemy najszerszą ofertę produktów: począwszy od szybkorozkładalnych systemów wystawienniczych, poprzez rozwiązania BTL i POS, po autorską zabudowę targową. Doświadczenie oraz nowoczesna baza technologiczna pozwala nam realizować ekonomiczne i niekonwencjonalne rozwiązania wystawiennicze. 
 
Extend Vision tworzy 50-osobowy, doskonale wyszkolony i kompetentny zespół, potrafiący z pasją wykonywać swoją pracę. Dzięki sieci kooperantów w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Europie Zachodniej i USA szybko reagujemy w skali krajowej, jak i międzynarodowej.
 
Od 1998 roku jesteśmy współorganizatorami konferencji poświęconej trendom w wystawiennictwie "TradeShow" oraz twórcami pierwszego w Polsce wortalu poświęconego targom i konferencjom www.stoisko.pl
 
Jesteśmy wydawcą książki "Poradnik Wystawcy, czyli 101 wskazówek dla organizatora stoiska konferencyjnego i targowego" 
 
Dotychczasowa nasza działalność została dostrzeżona i uhonorowana licznymi nagrodami: Acantus Aureus, Fair Play, medale na Międzynarodowych Targach Poznańskich, "Teddy Award" USA. 
 
Nasz cel to osiągnięcie pozycji najbardziej kompetentnej i profesjonalnej firmy wystawienniczej w Polsce. Dla tego celu wykorzystujemy, śledzimy i kreujemy nowoczesne techniki komunikacji wizualnej, zapewniając swoim Klientom produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie. 

 

 

 

Materiał filmowy, w którym można usłyszeć kilka słów o nas, a także zobaczyć naszą siedzibę. Zapraszamy do oglądania!

 

 

Extend Vision prywanie

Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej zapraszamy go galerii zdjęć, gdzie prezentujemy fotografie pochodzące z życia firmy Extend Vision "po godzinach".  Zachęcamy również do odwiedzania naszego profilu na Facebooku: www.facebook.com/extendvision, gdzie zamieszczamy bieżące informacje na temat naszej działalności.

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij