Certyfikaty, nagrody - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Certyfikaty, nagrody

<<< Wstecz

Czym jest dla nas wyróżnienie Fair Play?

Jest to mobilizacja do ciągłej poprawy naszego funkcjonowania, poprawy relacji zarówno wewnątrzfirmowych jak i z naszymi Klientami, Dostawcami, Kooperantami.

Świadomość istnienia kapituły Fair Play przyjmującej uwagi bądź pochwały co do naszego działania utrwala nas w dążeniu do ciągłego doskonalenia.

Obrazek

Extend Vision wyróżniona w rankingu najzdrowszych polskich przedsiębiorstw "Wehikuły Czasu". Nagroda ta została nam przyznana przez Gazetę Prawną i ma na celu wyróżnienie najbardziej dynamicznych, tworzących nowe miejsca pracy oraz wiarygodnych finansowo i gospodarczo firm.

Obrazek

Extend Vision otrzymuje statuetkę konkursu Polski Sukces. Po raz drugi zostaliśmy laureatami w tym prestiżowym konkursie organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej RP , który wyróżnia te przedsiębiorstwa, których rozwój i przebieg kariery zawodowej jest wynikiem ich własnych działań.

Obrazek

Euroreklama 2007. Firma Extend Vision wzięła udział w największych targach reklamowych w Polsce - Euroreklama w Poznaniu. Targi te są dla nas źródłem cennych informacji zarówno ze strony klientów, jak i współwystawców. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, podzielili się z nami swoimi opiniami oraz wykazali zainteresowanie naszymi produktami.

Obrazek
prev
23456 next

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij