Extend Vision partnerem "Wielkiej Lekcji Ekologii" - Stoiska targowe, zabudowa targowa - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

O Nas

Extend Vision partnerem zoom

Extend Vision partnerem "Wielkiej Lekcji Ekologii"

<<< Wstecz

Już 8 października Extend Vision zaprezentuje kolejny projekt wirtualnej rzeczywistości – Stoisko 4.0 podczas wydarzenia „Wielka Lekcja Ekologii” w TAURON Arenie Kraków. Tym razem nasze stoisko zamieni się w interaktywne, ekologiczne mieszkanie.

 

„Wielka Lekcja Ekologii” ma na celu promocję proekologicznych działań realizowanych na rzecz mieszkańców Krakowa przez Gminę Miejską Kraków i miejskie spółki komunalne. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania związane z ochroną środowiska i poprawą jakości życia w mieście.

 

„Wielka Lekcja Ekologii” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w poniedziałek, 8 października 2018 roku w godzinach od 9.30 do 17.00.

Organizatorami „Wielkiej Lekcji Ekologii” są: Gmina Miejska Kraków oraz miejskie spółki komunale – Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków, Krakowski Holding Komunalny S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o., Wydział Kształtowani Środowiska Urzędu Miasta Krakowa i Wydział do Spraw Jakości Powietrza Urzędu Miasta Krakowa.

Firma Extend Vision jest oficjalnym partnerem wydarzenia.

 

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl oraz www.facebook.com/TAURONArenaKrakow.

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij