Złoty Medal dla Stoiska 4.0 - Stoiska targowe, zabudowa targowa - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

O Nas

Złoty Medal dla Stoiska 4.0 zoom

Złoty Medal dla Stoiska 4.0

<<< Wstecz

W czasie tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu firma Extend Vision po raz pierwszy zaprezentowała Wirtualne Stoisko 4.0. Projekt, jako nowoczesne rozwiązanie wystawiennicze zwiększające efektywność uczestnictwa w targach i konferencjach, wykorzystuje wizualne technologie wirtualnej rzeczywistości.

 

Festiwalowe Jury doceniając nowatorski charakter wykorzystania nowoczesnych technologii w wystawiennictwie przyznało dla projektu Złoty Medal. Nagroda ta jest ogromną formą uznania, ale przede wszystkim motywatorem do tego, aby nieustannie poszukiwać i wprowadzać na polski rynek nowe formy prezentacyjne.

 

Wirtualne stoisko 4.0 to dowód, że nawet na 9 m2 można przedstawić naprawdę dużo! Projekt Stoisko 4.0 pozwala na zaprezentowanie klientowi dowolnej wielkości produkt,  procesy produkcji,  montażu czy składowania. Brak jakichkolwiek ograniczeń spowoduje, że obiekty które były dotąd nieprezentowane ze względu na swoje gabaryty, dziś znajdą swoje miejsce na stoisku.

 

Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową ofertę rozwiązań wykorzystujących technologię rzeczywistości wirtualnej zapraszamy do kontaktu:

vr@extendvision.pl

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij