Wirtualne stoisko Extend Vision na Festiwalu Marketingu - Stoiska targowe, zabudowa targowa - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

O Nas

Wirtualne stoisko Extend Vision na Festiwalu Marketingu zoom

Wirtualne stoisko Extend Vision na Festiwalu Marketingu

<<< Wstecz

Projekt wirtualnych targów powstał w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie i zapotrzebowanie wystawców na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Premiera przedsięwzięcia będzie miała miejsce podczas tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu w dniach 12-13 września w Warszawie.

 

Projekt pokazuje, że w dzisiejszym czasie metry kwadratowe wcale nie muszą ograniczać wystawcy – wirtualna rzeczywistość daje nowe możliwości zaprezentowania na stoisku wszystkiego, co chcemy. Nie tylko produktów, ale też siedziby firmy czy przebieg procesu produkcyjnego.

 

Technologię wirtualnej rzeczywistości firma Extend Vision zaprezentuje również na swoim stoisku (stanowisko G14), gdzie można będzie wziąć udział w projekcie Stoisko 4.0 – rozwiązanie zostało laureatem konkursu Złoty Medal.

 

Projekt stanowi rozszerzenie tradycyjnego stoiska targowego. Wykorzystanie technologii VR i obrazu 360º umożliwia zaprezentowanie produktów lub usług firmy, które fizycznie nie mogłyby zostać umieszczone na stoisku. Wysokie możliwości interakcji użytkownika poprzez wirtualną rzeczywistość pozwalają dokładnie obejrzeć produkt lub prześledzić procesy produkcji czy montażu. Nieograniczona powierzchnia obrazu pozwala zaprosić zwiedzającego do otoczenia firmy, showroomu czy na halę produkcyjną. Opcjonalna interakcja w formie grywalizacji dodaje stoisku atrakcyjności i kojarzy odczuwane pozytywne emocje z marką.

 

W prezentowanym projekcie użytkownik poruszając się po stoisku i wchodząc w interakcje z przedmiotami może zapoznać się z ofertą systemów wystawienniczych i stoisk, a następnie „odwiedzić je” dzięki technologii 360º. Elementem grywalizującym jest zadanie uruchomienie stoiska na rozpoczęcie targów, jak włączenie multimediów czy ułożenie ulotek. Pojawia się tu również aspekt edukacyjny – uwaga Uczestnika zwrócona zostaje na podstawowe kwestie, o których powinien pamiętać jako wystawca.

 

Jeśli chcecie zobaczyć jak można połączyć wirtualne stoisko z tym bardziej materialnym, zapraszamy na stoisko Extend Vision G14 w Strefie EVENT MIX.

 

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij