Nowość! Mobilny system wystawienniczy NextGo - Stoiska targowe, zabudowa targowa - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

O Nas

Nowość! Mobilny system wystawienniczy NextGo zoom

Nowość! Mobilny system wystawienniczy NextGo

<<< Wstecz
NextGo to mobilny system wystawienniczy wielokrotnego użytku, wyposażony w wymienne oświetlenie LED. 
 
Lekka plastikowa konstrukcja oraz prosty system połączeń pozwala na pozłożenie systemu w zaledwie kilka minut, bez użycia narzędzi
 
Zintegrowane oświetlenie LED równomiernie rozświetla grafikę, podkreśla przekaz i skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów. 
Pełnobarwna grafika drukowana na tekstyliach o wysokiej jakości, z silikonowymi wykończeniami ułatwiającymi montaż grafiki do konstrukcji.
 
System NextGo cechuje modularność i mobilność. Szybkie i łatwe łączenie pojedynczych modułów daje możliwość budowania ścian lub modularnych stoisk targowych o różnych konfiguracjach. Poręczne opakowanie oraz łatwa w montażu i demontażu konstrukcja gwarantuje mobilność. 
 
Systemy NextGo idealnie sprawdzą się zarówno jako samodzielny system wystawienniczy jak i mobilne stoisko. Dzięki łatwemu montażowi, bez konieczności użycia narzędzi, pozwala na stworzenie kompleksowego stoiska promocyjnego, na targi lub konferencję zaledwie w kilkanaście minut.
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej...
 
Zapytaj o produkt naszych specjalistów:
 
tel.:12 415 51 11,  
e-mail: biuro@extendvision.pl

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij