SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

O Nas

Szybkorozkładalne stoiska modularne zoom

Szybkorozkładalne stoiska modularne

<<< Wstecz
System beMatrix bazuje na tworzeniu ścian zabudowy targowej i konferencyjnej z dopasowanych do siebie, aluminiowych ram, które można w dowolny sposób łączyć ze sobą, nadając stoiskom pożądany kształt  i wielkość.  Modularna konstrukcja sprawia, że montaż i demontaż stoiska odbywa się szybko i bez użycia specjalistycznych narzędzi.
 
Wykorzystane do budowy stoiska ramy – w zależności od potrzeb - pokrywane są panelami lub tekstyliami, dzięki czemu całość  posiada atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Uzupełniając podstawowe elementy konstrukcji  o wariant - beMatrix 360° - można tworzyć nie tylko ściany zabudowy, lecz także finezyjne sufity i podłogi.
 
BeMatrix to łatwy w obsłudze system wielokrotnego użytku. Raz zakupione ramy służą przez lata do budowy stoisk w różnych konfiguracjach, dlatego inwestycja w ich zakup szybko się zwraca.
 
Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu przygotowania projektu stoiska, które będzie służyło Państwu przez wiele, wiele imprez. 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij