Kariera - Extend Vision

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056         

Kariera

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: kariera@extendvision.pl

 

 

Kariera

 

CO OFERUJEMY ?

 

Ciekawą, dynamiczną, na pewno nierutynową pracę.czytaj więcej

Nie ma nic gorszego, niż ciągnące się w nieskończoność godziny pracy. Każdy, kto tego posmakował, wie dobrze, o czym mowa: bezwolne sterczenie przy komputerze, odbieranie telefonów (bez cienia emocji, że może zdarzy się coś ważnego), ciągłe spoglądanie na zegarek i natrętne myśli, że czas w tej instytucji jeszcze bardziej zwalnia... rutyna i nuda, która zabija wszelką inicjatywę. Chociaż może być jeszcze inaczej, gorzej. Bo cóż bardziej uciążliwego i nieprzyjemnego od stałej kontroli wyjść i wejść, karty zegarowej, strachu, że przekroczyło się przyznany z góry czas na przerwę. Cóż może być z kolei gorszego, gdy sama praca to - zamiast samodzielności - identyczne, wyuczone formułki na każdy telefon lub pytanie, to powielanie tej samej standardowej oferty handlowej: zaznacz, kopiuj, wklej, zmień dane kontrahenta. Też nuda i monotonia nie do zniesienia, połączona dodatkowo z określonymi nieprzyjemnymi rygorami.

Żadna z opisanych powyżej sytuacji u nas się nie zdarza!!! Naprawdę!!! My działamy przecież w reklamie, nasi klienci oczekują oferty, która ich wyróżni, wyeksponuje ich atuty; spodziewają się iż zaoferujemy im coś wyjątkowego, indywidualnego, przyciągającego, coś, czego jeszcze nie było. Tego przecież szukają. Klienci działają w najróżniejszych branżach na terenie całej Polski, mają różne oczekiwania, ich potrzeby ulegają ciągłej zmianie. My - doskonale zdając sobie z tego sprawę - ciągle poszerzamy i ulepszamy naszą ofertę. Jesteśmy w czołówce branży.

A jak się u nas pracuje? Wciąż dzwoniące telefony...częste prezentacje...czasem w przelocie żart, anegdotka, wspomnienie ostatnich targów...to znów prośba o konsultację. U nas nie będziesz spoglądał, ziewając, na zegarek. U nas nie ma mowy o nudzie, rutynie, odbębnianiu obowiązków. Czas mija szybko, gdy robi się to, co się lubi, coś naprawdę nowego i pasjonującego.

 

Wysoką odpowiedzialność za powierzone zadaniaczytaj więcej

Każdemu, na każdym stanowisku, powierzamy ściśle określone, indywidualne zadania do realizacji. U nas nie ma rozmywania odpowiedzialności. Jasno określamy, co jest do zrobienia, w jakim terminie, jakie środki możemy przekazać do realizacji. Osoba odpowiedzialna za określony program zostaje dokładnie zapoznana z wymogami jego realizacji i bierze zań całkowitą odpowiedzialność. Nie kryjemy, że takie są nasze wymagania.

 

Szkoleniaczytaj więcej

Trening czyni mistrza. To znane i popularne powiedzenie okazuje się być w pełni adekwatne do realiów rynku.

Jesteśmy - i chcemy być nadal - dumni z naszej firmy. Chlubimy się certyfikatami i wyróżnieniami. Klienci postrzegają nas przez naszych pracowników. To przecież ich zasługą jest dobry wizerunek naszej firmy. Mamy pełną świadomość faktu, że im wyższe kwalifikacje i większa pewność działania pracownika, tym większa szansa na sukces firmy. Organizujemy szkolenia wprowadzające nowych pracowników, szkolenia produktowe, szkolenia specjalistyczne prowadzone przez zewnętrze firmy. Dbamy o to, by starsi stażem pracownicy pomagali nowym kolegom, przekazując im swą wiedzę i dzieląc się z nimi swym cennym doświadczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest niezbędne do utrzymania przez naszą firmę czołowej pozycji.

 

Stabilność zatrudnieniaczytaj więcej

Nieudana rekrutacja jest porażką zarówno dla pracodawcy, jak i odchodzącego pracownika. Jesteśmy w pełni tego świadomi. Porażek zaś nie lubi nikt. Przykładamy więc szczególną wagę do rekrutacji nowych pracowników, co owocuje pozytywnymi efektami. Jesteśmy dynamiczni, lubimy nowości, pozostajemy otwarci na zmiany...ale, gdy chodzi o stałość zatrudnienia, cechuje nas konserwatyzm, bowiem tu stawiamy na stabilność a nie na rotację. Chociaż bardzo się staramy, z pewnością nie jesteśmy idealni. Dobrze o tym wiemy. Nie działamy w utopijnej sielance, lecz pracujemy z ludźmi, co siłą rzeczy niesie z sobą możliwość wielu określonych konfliktów. Pewnie nie raz, nie dwa, zdarzały się również i w naszej instytucji przykre sytuacje; pewnie nie raz ktoś miał pretensje pod adresem szefów, czy nosił się z zamiarem odejścia z firmy...To musi się zdarzyć wszędzie. U nas jednak większość naszych pracowników od lat jest z nami, co daje powód do uzasadnionej dumy. W pełni doceniamy korzyści z tego wynikające. Nasza firma ciągle się rozwija, stale więc powiększa się nasz zespół. Za miarę jednego z najważniejszych sukcesów można z pewnością przyjąć fakt, iż większość naszych ogłoszeń, w których poszukujemy nowych pracowników, związana jest z tworzeniem kolejnych stanowisk pracy, nie zaś wakatem na już istniejących.

 

Spotkania i wyjazdy integracyjneczytaj więcej

Powyższy tytuł może okazać się mylący. Jesteśmy niedużym zespołem, więc takowe spotkania i wyjazdy nie są nam niezbędne. Poznaliśmy się przecież bardzo dobrze w ramach codziennej współpracy. To przecież właśnie praca nas integruje, nie zaś wspólne imprezy. Nie jesteśmy olbrzymią korporacją zatrudniającą tysiące osób, w której często jedyną szansą na bezpośrednie poznanie się pracowników spoza określonego działu jest spotkanie integracyjne. Wyjazdy przez nas organizowane traktujemy więc inaczej - to forma należnej nagrody czy podziękowania dla wszystkich za wspólne, codzienne zmagania. Dzięki takim spotkaniom mamy również szansę na bliższe poznanie siebie nawzajem, poza sferą ściśle zawodową - wtedy przecież przestajemy być pracownikami, a stajemy się współuczestnikami wycieczki, zabawy lub relaksującego spotkania.

 

Dobrą atmosferę pracyczytaj więcej

U nas nie ma sztywnej hierarchii, zaś relacje w pracy są bezpośrednie. Jesteśmy otwarci na dyskusję i szybkie rozwiązywanie problemów. Nie narzucamy swych poglądów, nie uważamy, że zawsze wszyscy muszą być zgodni. Potrafimy dostrzec fakt, iż często dzięki starciom czy kontrowersjom powstaje nowa jakość, rodzą się ciekawe pomysły, udaje się przeskoczyć jeszcze wyższą poprzeczkę. Bardzo cenimy sobie umiejętność dochodzenia do konsensusu, zawsze próbujemy uzgadniać najlepszą opcję w danej sytuacji. My nie chcemy rywalizować, bowiem najważniejsze jest dla nas współpraca. Obok pochwał nie boimy się wyrażać się także naszych zastrzeżeń i negatywnych uwag co do jakości pracy. Miarą sukcesu jest dla nas dobra, pełna wzajemnego zrozumienia komunikacja oraz wzajemny szacunek. 

 

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wynikówczytaj więcej

Pieniądze szczęścia nie dają, a jednak...jednak większość z nas, oprócz satysfakcji osiąganej z wykonywanej pracy, po prostu potrzebuje tychże pieniędzy. W naszej firmie obowiązuje jasno określony system premiowania. Nasi pracownicy, mają pełną świadomość tego, że gdy należycie zrealizują powierzone im konkretne zadania, otrzymają ustaloną z góry gratyfikację finansową. Pragniemy, aby każdy pracownik miał poczucie bezpieczeństwa finansowego - wiemy, jak ono jest ważne i zawsze dotrzymujemy naszych zobowiązań. 

 

 

Szukasz pracy, przeglądasz ogłoszenia, wciąż czytasz to samo: "[...] oferujemy ciekawą, dobrze płatną pracę, dającą możliwości rozwoju i awansu zawodowego, wymagamy fachowości, odpowiedzialności, zaangażowania [...]". Pewnie umiesz to już na pamięć - zawsze te same sformułowania, które powoli stają się już tylko banalnymi ogólnikami, poza którymi kryje się nierzadko zgoła inna, mniej różowa rzeczywistość. Gdy natkniesz się więc na nasz tekst, pewnie też zechcesz odłożyć go na bok z niechęcią i obawą, iż znów zostaniesz oszukany (być może po raz kolejny) ogłoszeniowymi sloganami. Prosimy jednak, zapoznaj się z nim, przemyśl jego treść - być może naszą ofertę kierujemy właśnie do Ciebie. Ty zdecydujesz, czy tak jest. Pracujemy w reklamie, jesteśmy w czołówce tej branży. Co więc możemy Ci zaoferować? 

 

Na pewno u nas nie będziesz się w pracy nudził. W naszej firmie nie ma miejsca na rutynę, mechaniczne powielanie czynności, odbębnianie ciągle tych samych zadań. A więc, jeśli naprawdę chcesz pracować (w domyśle - działać), nie zaś tylko tkwić przy biurku i wykonywać polecenia (choć podobno są i tacy, którzy to lubią), jeśli czujesz, że potrafisz coś więcej - przyjdź, czekamy na Ciebie! Nie obawiaj się wszechwidzącego i wszechwiedzącego szefa, karty zegarowej, limitu przerw, czy tym podobnych historii - zachowujemy w tej materii zdrowy rozsądek i umiar, oczekując jednakże od pracowników pewnej określonej dyscypliny, rzetelności i uczciwości.

 

Pragniemy zaoferować Ci możliwość podjęcia odpowiedzialności za powierzone Ci obowiązki. U nas każdy, na każdym stanowisku, otrzymuje indywidualne zadania do realizacji. Jeśli więc nie boisz się odpowiedzialności, której zakres jest zawsze bardzo jasno określony, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie. 

Jak postaramy się pomóc Ci w nowej pracy? Obiecujemy, iż będziemy cierpliwi oraz wyrozumiali dla Twych ewentualnych błędów, popełnianych na progu kariery zawodowej. Dostaniesz wiele propozycji ciekawych szkoleń, które z pewnością posłużą podniesieniu Twoich kwalifikacji. Starsi stażem koledzy też chętnie pomogą Ci, dzieląc się swym doświadczeniem i dobrą radą. 

 

Spotkania i wyjazdy integracyjne to jeden z ważniejszych atutów najróżniejszych firm wabiących pracowników. My jesteśmy niedużym zespołem. Znamy się dobrze, bo razem pracujemy, a wspólna praca z kolei doskonale integruje. Ale i u nas są zespołowe wyjazdy - traktowane jednak jako nagroda, podziękowanie dla współpracowników, nie zaś potrzeba integracji. Bo skoro świetnie się nam razem pracuje, wspaniale jest też razem bawić się i odpoczywać.

 

Cóż jeszcze możemy o sobie powiedzieć, aby znów nie powtarzać utartych, gazetowo-ogłoszeniowych formułek? Należałoby wspomnieć o dobrej atmosferze w pracy, ale to też czynią wszyscy. Lepiej więc przyjdź, porozmawiaj (nie tylko z szefami, ale i pracownikami), sam spytaj o klimat pracy, o warunki jakie mamy do zaoferowania. Nie bój się zadawać trudnych pytań, jeśli są one ważne dla Ciebie - jesteśmy na to przygotowani. Wiemy także, że dla każdego pracownika najważniejsza jest stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie, które premiuje dobrą pracę. Zapewniamy to, lecz przy zachowaniu pewnych określonych zasad; zna je każdy nasz pracownik i wie o tym, że wynagrodzenie jest adekwatne do wyników uzyskiwanych przez niego. Swych zobowiązań zawsze uczciwie dotrzymujemy. Szczycimy się przecież tytułem i certyfikatem firmy fair play.

 

Oferujemy Ci wiele - czy więc Ty, potencjalny nasz współpracowniku, gotów jesteś przyjąć powyższą propozycję? Co mógłbyś zaproponować nam w zamian? Czekamy na Twą propozycję i zapraszamy do nas. 

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Akceptuję postanowienia regulaminu.

Kontakt

Extend Vision Sp. z o.o.
ul. Kamienna 43
31-403 KRAKÓW
e-mail:

+48 12 41 55 111

+48 601 420 056

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.Zamknij